יציאה לקולנוע נחשבת לאחת היציאות הפופולריות ביותר בישראל ובעולם בכלל. ישנם אנשים שכל כך אוהבים לצאת לקולנוע שזוהי היציאה היחידה שלהם (או כמעט היחידה). בקולנוע ניתן לצאת עם חברים, עם המשפחה ועם בני/בנות הזוג גם ליציאות רומנטיות. הסרטים מתחדשים כל הזמן ובכל חודש יש כמה סרטים חדשים שמגיעים לקולנוע. עם הטכנולוגיה של היום וכמות האנשים העוסקים בתחום, אין ספק כי לפחות אחד מתוך כמה סרטים יהיה סרט שאתם רוצים לראות כך שבכל חודש יש לכם לפחות יציאה אחת פוטנציאלית. דבר אחד בטוח, בעוד ישנם אנשים שנהנים מהיציאה לקולנוע, אחרים יכולים להרגיש שהם נסחבים בכוח או לחילופין לא ליהנות מהסרט. אז איך נהיה בטוחים שבאמת נהנה מהיציאה? המשיכו לקרוא.

כיצד נבחר איזה סרט לראות?

בחירת הסרט היא החלק הקריטי ביותר ביציאה לקולנוע מן הסתם. בחירת סרט גרוע זה כמו ללכת רעבים למסעדה ולהסתפק בקינוח. סרט גרוע לא נמדד על ידי כמה כסף המפיקים השקיעו בהכנת הסרט, היכן הוא צולם או כמה ארוך הוא. סרט טוב נמדד לפי תחום העניין, השחקנים שמשחקים בו, העלילה וכמובן האנשים שאתם יוצאים אתם. כך למשל, אם אתם יוצאים לסרט קומדיה כדאי שתיקחו אתכם מישהו שאוהב לצחוק ופחות אנשים נוקשים, משעממים או כאלה שנותנים להיות עצבניים רוב היום. אם אתם בוחרים בסרטים מיוחדים כמו סרט אימה או מדע בדיוני, וודאו כי הז'אנר הזה מתאים לאנשים שיוצאים אתכם. לעתים פרצוף חמוץ אחד של אדם בתוך קבוצה יכול להרוס את האווירה הכללית.

פופקורן, נאצ'וס או משהו אחר?

כאשר אנחנו בסרט כדאי מאוד להצטייד עם מעט אוכל ושתייה מהמזנון. לא משנה אם אתם אוהבים גלידה, פופקורן, נאצ'וס או במבה נוגט קפואה – הזמינו מה שאתם אוהבים. זה יעזור לכם לפתוח במצב רוח טוב את הסרט ויספק לכם מעט תעסוקה עד שהעניין בסרט מתחיל להצטבר. זאת ועוד שעל בטן מלאה כיף יותר לראות סרט. טיפ קטן והוא שתקנו בהתאם לכמות שאתם באמת אוכלים. הפרופורציות בין כמות הפופקורן במארז הגדול לבין מה שבין אדם ממוצע יכול להכיל היא בגדר מוגזם לדעתנו.

האם כדאי לשלב מסעדה? אם כן אז לפני או אחרי הסרט?

אם אתם אוהבים לשבת במסעדה לאכול אז מומלץ לשלב מסעדה עם יציאה לקולנוע. לפני או אחרי זה כבר תלוי בכם. אם אחרי הסרט השעה תהיה מאוחרת מדי לאכול או שהמסעדה שאתם אוהבים תהיה כבר סגורה אז מן הסתם שעדיף לאכול לפני הסרט. מצד שני יש כאלה שאוכלים ומיד רצים לשירותים אז אם אתם לא רוצים שתכאב לכם הבטן בסרט כדאי לאכול לאחר מכן.

השאירו תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here