עורך דין נהיגה בשכרות
Credit: Pixabay.com

נהיגה בשכרות היא האשמה מאוד חמורה בספר החוקים הישראלי, ובדיני תעבורה מדובר על עבירה פלילית שהמחוקק מתייחס אליה ברצינות גמורה. ולכן, צריך להיות מודעים לעובדה שאם אתם בוחרים לעלות על ההגה שיכורים, סביר מאוד להניח שאתם צפויים לעונשים כבדים עד כדי מאסר בפועל. בעזרת הצוות המקצועי של משרד עורכי הדין משה רבי, אפשר להתמודד עם כל האשמה, ולנסות למזער נזקים עד כמה שאפשר.

האחריות לעלות על ההגה – היא לא צחוק

ברמה הכי בסיסית שיש, כאשר אתם עולים על ההגה יש לכם אחריות כלפי כל משתמשי הדרך. כלומר, כל החלטה שתעשו, עלולה להוביל אתכם לסיטואציות משפטיות לא נעימות, בלשון המעטה. במצב כזה אתם חייבים לפנות לעזרתו של עורך דין תעבורה, אשר מכיר את כל רזי החוק ויכול לעזור לכם לקחת החלטות בצורה הנכונה או בהתאם למצב המשפטי שלכם. הידע והניסיון של עורך דין שווה לכם זמן וגם משאבים, כאשר אתם מתמודדים עם בעיות משפטיות מורכבות.

פגיעה בחיי אדם, היא אירוע לא פשוט בכלל

הדוגמה הקלאסית להתמודדות עם בעיות משפטיות בעזרת הידע והניסיון של עורך דין, באה לידי ביטוי כאשר המשטרה מאשימה אתכם בעבירות נהיגה בשכרות. על-פי-רוב, עורך דין נהיגה בשכרות מגיע לבית המשפט אחרי שהוא למד את כל חומרי הראיות, ואחרי שהוא בנה ביחד אתכם את קו ההגנה הרלוונטי על פי תפיסת העולם שלכם את האירוע.

ליווי אישי ואמין – יעזור לכם לנהל את התהליך

לאורך כל שלבי הדרך השונים, עורך דין שאיתו אתם בוחרים לעבוד, מייצג את האינטרסים שלכם אל מול בית המשפט ודואג שאתם תקבלו את הייצוג הנכון ביותר לצרכים שלכם. אומנם במקרים רבים העונש עדיין יהיה עונש כבד בגלל חומרת העבירות, אבל אפשר להגיע להסדרי טיעון בזכות העבודה עם עורך דין שלכם, וכך להשפיע במעט על איכות החיים ועל המשך החיים שלכם. אז אל תהססו לקחת את ההחלטות הכי חשובות בצורה מושכלת ולבחור עורך דין שמסוגל ללוות אתכם לאורך כל שלבי הדרך.

הצוות המקצועי שלנו, במשרד עורכי הדין משה רבי, מכיר את כל רזי החוק בתחום התעבורה ומלווה בשנים האחרונות נהגים שהסתבכו עם החוק בצורה משמעותית. כך שאנחנו יכולים לסייע לכם להתמודד עם כל בעיה או אתגר, על הצד הטוב ביותר. לפרטים נוספים וליצירת קשר עם אנשי הצוות של המשרד: 055-8823088.

השאירו תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here