קרדיט PIXABAY

לאחרונה יותר ויותר ישראלים מגלים את הפלא שנקרא "צלחות קורנינג". גם לכם יצא לשמוע עליהן ואף פעם לא הבנתם על מה מדובר? אנחנו פה בשביל לספר לכם מה הופך צלחות קורנינג לכל כך מוצלחות ולמה כדאי גם לכם לרכוש כאלה.

צלחות קורנינג – איך הכל התחיל

חברת קורנינג האמריקאית החלה את דרכה בשנת 1851 בסאמרוויל (Somerville) אשר במסצ'וסטס, ומאוחר יותר עברה לוויליאמסבורג, ברוקלין אשר בניו יורק, ולאחר מכן, בשנת 1868 עברה לעיירה קורנינג אשר במדינת ניו יורק ובכך זכתה לשמה. הצלחות של חברת קורנינג עשויות מזכוכית מיוחדת אשר פותחה בעבור סוכנות החלל האמריקאית נאס"א, ובין היתר חברת קורנינג יצרה גם את מסך ה-Gorilla glass בעבור האייפון של חברת אפל. המצאתה של הזכוכית החוסמת של קורנינג התגלתה בכלל בטעות; מדען אשר ניסה לייצר זכוכית פשוט נרדם ושכח את הזכוכית בתנור. כאשר הוא התעורר הוא מיהר לפתוח את התנור והזכוכית שנפלה מתוכו הייתה בצבע חלב ולא נשברה. מי היה מאמין שההמצאה שלו תשנה את העולם.

צלחות קורנינג – הצלחות החזקות בעולם

התרכובת של הזכוכית ממנה עשויות צלחות קורנינג נשמרת בסוד אצל חברת קורנינג, והצלחות שלה עמידות מאוד בפני שברים (הן יכולות להישבר רק אם הן נזרקות ממקום גבוה מאוד) והן עמידות גם לסדקים. צלחות קורנינג מיוצרות בתהליך למינציה מורכב, והן כוללות שלוש שכבות של זכוכית המצופה לבסוף באמייל. הצלחות של חברת קורנינג הינן צלחות דקות מאוד ועמידות מאוד בפני שברים וסדקים השומרות על הברק שלהן, מה שהופך אותן לצלחות החזקות בעולם. יתרון נוסף של צלחות קורנינג הוא שהן בטוחות מאוד לשימוש של ילדים, מכיוון שהן לא יכולות להישבר וחלילה לפצוע את הילד. כמו כן, צלחות קורנינג אינן סופגות כתמים או ריחות והן עמידות בפני כל טמפרטורה שהיא. העובדה כי צלחות אלו אינן סופגות כתמים או ריחות מעידה על כך שמדובר בצלחת היגיינית במיוחד, כך שאין מה לדאוג מבקטריות.

לסיכום, כל מי שאוהב לארח בוודאי יודע שחלק גדול מחוויית האירוח הוא סט הכלים בו משתמש המארח. סט מעוצב משפיע על האווירה של הארוחה, ולא סתם משפחות האצולה באירופה היו משתמשות בסטים מפוארים ובסכו"מים עשויי זהב. הסט בו אנו בוחרים משפיע גם הוא על האווירה ותחושת הנוחות של האורחים שלנו, ובהחלט משדרג להם את החוויה. מעבר להיותן צלחות חסינות ועמידות, צלחות קורנינג הן גם צלחות מעוצבות ויפות שמשדרגות כל ארוחה, כך שאין שום סיכוי שלא תקצרו מחמאות רבות מן האורחים שלכם.

היכן ניתן למצוא צלחות קורנינג?

ניתן למצוא צלחות קורנינג בחנויות לכלי בית אשר מכבדות את עצמן. כמו כן, ניתן להזמין צלחות קורנינג גם מן האינטרנט, אך זה פחות מומלץ מכיוון שכך אין דרך לדעת האם מדובר בצלחות מקוריות.

השאירו תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here